Soočenje kandidatov za župana mesta Velenje!

V četrtek, 8. novembra 2018

bomo v klubu eMCe plac, soočili županske kandidate Mestne občine Velenje.

Osrednja tematika bosta sedanjost in prihodnost mladih v Šaleški dolini.

Soočenje si bo možno ogledati v živo  v dvorani kluba eMCe plac med 17. in 19. uro. Dogodek bo prenašan tudi v živo: na frekvencah Radia Študent (89,3MHz, DAB+, www.radiostudent.si), ter s sliko tudi na njihovi facebook strani.

Dogodek bosta povezovali Tina Felicijan ter Urška Kljajič.

Ker sta glavni cilj in vizija kluba povezovanje in opolnomočenje dijaške in študentske populacije v Šaleški dolini, smo se odločili kandidate vprašati o tistih temah, ki najbolj zanimajo vas:

naše člane in druge študente in dijake iz Velenja in okolice.

Karkoli! Kljub temu, da bo pogovor na dogodku večinoma potekal v smeri sedanjosti in prihodnosti mladih v Velenju, bo vsako vprašanje, tikajoče se nekoliko drugačne tematike dokaz, da tudi to mlade zanima. Vprašanja o infrastrukturi, zaposlitvi, sociali, priseljevanju etc. so zato več kot sprejemljiva. Vprašanja so lahko zelo splošna ali zelo podrobna.

Potrudili se bomo vključiti čim več oddanih vprašanj. V primeru velikega odziva bo organizacijska ekipa primorana narediti selekcijo.

Klikni spodnjo povezavo in zastavi vprašanje!

Katja, 24. oktober 2018